מידות במלאי

סל  

אין מוצרים

₪‎ 0.00 משלוח
מס ₪‎ 0.00
סה"כ ₪‎ 0.00

סל

לשלם

נעלי בית ואלנקי 100% צמר

₪‎ 250.00

הוסף לסל

1 פריט במלאי

אזהרה: מוצרים אחרונים במלאי!

:זמינות זמין במלאי

ואלנקי - נעלי הבית מ-100% צמר כבשים. עשויות ורקומות בעבודת יד. הן רכות, נעימות, חמימות וקלות כנוצה. בואלנקי שלנו הרגליים תמיד נשארות חמות ויבשות!
מידה – 40-41.

פרטים נוספים

Add to wishlist

הואלנקי שלנו עשויות מ-100% צמר כבשים ומקושטות ברקמה בעבודת יד. לכן לא תמצאו שני זוגות תואמים, כל זוג שונה מהשני

 מומלץ לנעול על רגל יחפה. עם הזמן, ואלנקי מתרחבות במקצת לכן לא כדאי לקחת מידה גדולה יותר. הן אמורות לשבת בדיוק לפי הרגל מלכתחילה. אפשר לכבס אותן במכונת כביסה בתוכנית "צמר". עוד אפשרות היא כביסה ביד, בטמפרטורה של 30 מעלות. לאחר הכביסה יש לפרוס על משטח ישר עד לייבוש המלא

?אלה נעלי הבית האידאליות לחורף הישראלי עם רצפה קרה כמו קרח מדוע

הואלנקי שלנו סופגות לחות מצויין הודות לצמר כבשים, ממנו הן עשויות. זו הסיבה לכך שהרגליים בואלנקי תמיד נשארות חמות ויבשות

.בואלנקי עודף הלחות מתאדה לבד- וכך הרגליים תמיד מוגנות מפני התקררות או התחממות יתר

אחת הסיבות מדוע קר לרגלים בנעליים מחומריים סינטטיים היא חומר שלא "נושם". בנעליים כאלה, הרגליים מזיעות ולאחר מכן מתקררות, כיוון שחומר רטוב לא יכול לשמור על חום. הואלנקי שומרות על חום הגוף הטבעי ובכך עוזרות לזרימת הדם התקינה בכפות הרגליים. הדבר מסייע במניעה וריפוי של מחלות במפרקים, במערכת העצבים ובמערכת כלי הדם.

הואלנקי עוזרות להירגע, להפיג מתח נפשי ולשפר את תפקודה של המערכת החיסונית. הן אפילו יכולות לעצור הצטננות בתחילת הדרך.

כמו כל דבר שעשוי מצמר טבעי, הואלנקי כמעט ולא צוברות חשמל סטטי, לכן הן לא מושכות אבק ונשארות נקיות לאורך זמן. הן מאוד חזקות, מתאימות את עצמן לצורת כף הרגל ושומרות עליה לאורך זמן.

נעלי בית ואלנקי 100% צמר <p>הואלנקי שלנו עשויות מ-100% צמר כבשים ומקושטות ברקמה בעבודת יד. לכן לא תמצאו שני זוגות תואמים, כל זוג שונה מהשני</p> <p>&nbsp;מומלץ לנעול על רגל יחפה. עם הזמן, ואלנקי מתרחבות במקצת לכן לא כדאי לקחת מידה גדולה יותר. הן אמורות לשבת בדיוק לפי הרגל מלכתחילה. אפשר לכבס אותן במכונת כביסה בתוכנית "צמר". עוד אפשרות היא כביסה ביד, בטמפרטורה של 30 מעלות. לאחר הכביסה יש לפרוס על משטח ישר עד לייבוש המלא</p> <p>?אלה נעלי הבית האידאליות לחורף הישראלי עם רצפה קרה כמו קרח מדוע</p> <p>הואלנקי שלנו סופגות לחות מצויין הודות לצמר כבשים, ממנו הן עשויות. זו הסיבה לכך שהרגליים בואלנקי תמיד נשארות חמות ויבשות</p> <p>.בואלנקי עודף הלחות מתאדה לבד- וכך הרגליים תמיד מוגנות מפני התקררות או התחממות יתר</p> <p dir="RTL">אחת הסיבות מדוע קר לרגלים בנעליים מחומריים סינטטיים היא חומר שלא "נושם". בנעליים כאלה, הרגליים מזיעות ולאחר מכן מתקררות, כיוון שחומר רטוב לא יכול לשמור על חום. הואלנקי שומרות על חום הגוף הטבעי ובכך עוזרות לזרימת הדם התקינה בכפות הרגליים. הדבר מסייע במניעה וריפוי של מחלות במפרקים, במערכת העצבים ובמערכת כלי הדם.</p> <p dir="RTL">הואלנקי עוזרות להירגע, להפיג מתח נפשי ולשפר את תפקודה של המערכת החיסונית. הן אפילו יכולות לעצור הצטננות בתחילת הדרך.</p> <p dir="RTL">כמו כל דבר שעשוי מצמר טבעי, הואלנקי כמעט ולא צוברות חשמל סטטי, לכן הן לא מושכות אבק ונשארות נקיות לאורך זמן. הן מאוד חזקות, מתאימות את עצמן לצורת כף הרגל ושומרות עליה לאורך זמן.</p>
₪‎ 250.00