מידות במלאי

סל  

אין מוצרים

₪‎ 0.00 משלוח
מס ₪‎ 0.00
סה"כ ₪‎ 0.00

סל

לשלם

משלוח והחזרות
 
משלוח
 
אנו מספקים אוורקא'ס לכל העולם!
העלות הממוצעת של משלוח לזוג אחד הינו - 21‎ ( ניתן לברר את המחיר המדויק בעת הזמנת המוצר). 
משלוח נעשה באמצעות הדואר האלקטרוני רשום על ידי שליחת דואר ישראל תוך שני ימי עבודה לאחר קבלת תשלום באופן שהקונה בוחר מההצעות הקיימות במהלך ההזמנה.
 
עלות משלוח כוללת את עלות עיבוד, אריזה ועמלות דואר ישראל. כל חבילה (שנשלחת גם בארץ וגם לחו"ל ) מקבלת מספר מעקב על מנת לקבל מידע מקוון באתר האינטרנט של דואר ישראל  על הפריטים שנשלחו.
חברת Avarca ישראל אינה אחראית לעיכובים באספקה או אי- אספקה של סחורה עקב כוח עליון , כמו גם אירועים שאינם בשליטה של החברה (כולל שביתות ).
 
תנאי החזר
 
מוצרים המוצגים באתר עוברים ביקורת איכות קפדנית מאוד של היצרן. חברת Avarca ישראל גם בודקת כל המוצרים לאיכות לפני המשלוח.
עם זאת, ניתן להחזיר את כל מוצרים שהוזמנו באתר האינטרנט שלנו תוך 48 שעות לאחר הקבלה. הסבר לסיבת ההחזר לא הכרחי. אם ברצונכם להחזיר את המוצר, אנא צרו קשר בכתובת  info@avarca.co.il, ציינו שם, סוג המוצר ומספר המשלוח אשר מיועד להחזרה. 
את המוצרים יש להחזיר באריזה המקורית שלהם במצב מושלם עם אבזרים שסופקו, כולל הוראות ותוויות. אם מראה הנעליים או האריזות אינן נאותות ושלמות, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתבוע פיצויים. 
עלויות החזר של המוצר על חשבון הקונה,שחייב לוודא שהחבילה הגיעה באופן בטוח ומוצרים הוחזרו לחברה במצב מושלם.
לאחר קבלת המוצרים שהוחזרו ועמדו בתנאי ההחזר, תוך שלושה ימים תקבלו  את הסכום המדויק של עלות המוצר אשר הוזמן על ידכם (למעט עלות משלוח ) - לפי שיקול דעתכם ניתן לבחור אפשרות ההחזר- כסף או שובר לרכישות עתידיות באתר שלנו.
 
קיימת אפשרות להחליף מוצרים אשר לא התאימו מסיבה כלשהי למוצרים אחרים במחיר זהה. במקרה זה, אנחנו גם מבקשים מכם לכתוב לנו info@avarca.co.il.
 
כתובת להחזר:
 
Avarca ישראל
תא דואר  949
רמות יצחק , נשר
3660701
ישראל